0 %
0 %
0 %
1 %

Těšte se! Aqua v parku se otevře 21.7.2022

kyjov-otevreni-img2-1080x675

Přípravy k otevření letní části koupaliště Aqua v parku jsou na spadnutí. Kolemjdoucí nakukující přes plot do areálu nebo naši věrní sledující na sociálních sítích jistě ví. Nerezové vany na svém místě, technická místnost připravena, plavčíci zaškoleni, dodavatel gastronomických služeb vybrán, živé trávníkové koberce položeny. Ano, v tomto duchu bychom mohli pokračovat ještě dlouho, ale nebudeme. Zkrátka a dobře brzy otevíráme! Slavnostní zahájení provozu letní části Aqua v parku je tu a proběhne 21.7.2022. V rámci tohoto dne bude připraven pestrý program pro děti i dospělé.

kyjov-otevreni-img3

Co se praktických záležitostí týče, ode dne otevření až do konce července bude areál v provozu každý den od 9:00 do 21:00, v srpnu a v září se doba otevření zkrátí o hodinu. Pro tuto sezonu bude zřízen provizorní vstup, a to ze strany parku od Kyjovky. Šatny budou v areálu k dispozici v podobě dočasných unimobuňek rozdělených na dámskou a pánskou část. Mysleli jsme i na úschovnu cenností, ta bude umístěna hned u vstupu do areálu. Zdarma budou pro návštěvníky k dispozici lehátka na zapůjčení. A co se například drobných pochutin a drinků týče, nebude chybět točená zmrzlina, polévky, pizzy, kebab nebo osvěžující Aperol Spritz.

kyjov-otevreni-img1

Vzhledem k tomu, že dodavatel stavby bude i v průběhu léta dál intenzivně pracovat na výstavbě vnitřních prostor, dojde, jak jsme již avizovali, k menšímu omezení provozu koupaliště. Mrzí nás, že v současné situaci nejsme například schopni zajistit dostatečné množství parkovacích míst pro návštěvníky. Zároveň i slibované volejbalové hřiště je nakonec v plánu až na další sezonu. Věříme však, že tyto „vady na kráse“, které letošní zahajovací provoz má, nám návštěvníci odpustí a společně si tu letošní startovací sezonu užijeme.

Těšíme se na vás!

kyjov-otevreni-img4

Ivo Cerman, ředitel Aqua v parku Kyjov